Przejdź do treści
Firma KNELSEN jest wiodącym europejskim producentem systemów do odstawnego montażu stolarki otworowej opartych na konsolach stalowych. Oferta firmy charakteryzuje się możliwością rozwiązania niemal każdego problemu montażowego. Duży wachlarz konsol zarówno płaskich jak i kątowych, charakteryzujących się dużą wytrzymałością, z różnego typu regulatorami pozwala dobrać system dopasowany z jednej strony do wymagań budynku a z drugiej do możliwości inwestora. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi profesjonalnymi Partnerami Handlowymi.
Partner Tapes Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji materiałów dla sektora chemii budowlanej. W ofercie firmy znajdują się folie paroizolacyjne do stolarki okiennej i drzwiowej oraz materiały hydroizolacyjne i wykończeniowe dla budownictwa. Wyroby budowlane firmy Partner Tapes posiadają wymagane aprobaty i oceny techniczne wystawione zarówno przez krajowy Instytut Techniki Budowlanej, jak i notyfikowane instytuty badawcze w Niemczech – itf Rosenheim i MFPA Lipsk.
Profile podokienne (tzw. ciepły parapet) produkowane przez firmę DEV-ECO to idealne proekologiczne rozwiązanie łączące w sobie docieplenie przestrzeni podokiennej i łatwość montażu. Powszechne zastosowanie w budownictwie umożliwia znaczne poprawienie bilansu energetycznego budynku. Profile podokienne DEV-ECO zapewniają wysoką termoizolacyjność, minimalizację mostków termicznych oraz zawilgoceń i pleśni. Efektem zastosowania ciepłych parapetów jest zmniejszenie zużycia energii i redukcja kosztów. Profile podokienne DEV-ECO to produkty najwyższej jakości, posiadający Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez ITB (Instytut Techniki Budowlanej).
Paleta produktów NYXON zarówno z linii GREEN jak i BLACK oferuje materiał montażowy, który przyczynia się do podnoszenia standardów w termoizolacji budynków. Zastosowanie podwalin NYXON przyczynia się do minimalizacji strat ciepła na styku okno/mur, jednocześnie możliwość klinowania sprawia, że sam proces montażu jest bardzo zbliżony do konwencjonalnego.
Firma KONTEX® Bausysteme GmbH & Co. KG jest doświadczonym producentem systemów do uszczelniania, izolowania i ocieplania elementów budowlanych, fug, fasad, skrzynek roletowych i elementów ogrodów zimowych. Główną grupą produktową oferowaną przez firmę KONTEX są wszelkiego rodzaju taśmy rozprężne.
Grupa Producentów Materiałów Montażowych jest podmiotem zrzeszającym zarówno producentów / dostawców materiałów montażowych i uszczelniających oraz ich dystrybutorów. Grupa Partnerów Handlowych zajmuje się profesjonalnym doradztwem w dziedzinie montażu i doboru odpowiednich materiałów i rozwiązań dopasowanych do sytuacji. Końcowym efektem działań Partnera Handlowego jest sprzedaż i dystrybucja oferowanych materiałów na przydzielonym terenie. Każdy Partner Handlowy może liczyć na wsparcie techniczne i merytoryczne ze strony producentów co w konsekwencji zapewnić ma inwestorowi najwyższy poziom obsługi.